Uudised

NUKU teatri etendused veebruaris Eesti sõjamuuseumis 01.02

 05., 12. ja 19. veebruaril ootame lapsi vanuses 5-12 vaatama NUKU teatri meeleolukat etendust „Muinasjutud paberil. Vankumatu tinasõdur. Keisri uued rõivad“.
"Muinasjutud paberil" on lummav ja lõbus lavastus, kus laval on keiser ja tinasõdur, kaks nukunäitlejat ning palju valget paberit, millele tekib justkui võluväel ja eimillestki kaks muinasjutumaailma. See on lugu, mida naudivad nii väikesed kui suured. Rohkem infot etenduse kohta vaata siit

Etenduse külalistele on Eesti sõjamuuseumi külastamine tasuta. Gruppidel on soovi korral võimalik tellida enne või pärast etendust muuseumi ekspositsiooni tutvustav giidiga ekskursioon. Ekskursioonigruppide arv on piiratud!

Teatripileti hind on 8 eurot, iga 10 lapse kohta on 1 õpetajapilet tasuta. Lasteaedadele kehtib grupisoodustus hinnaga 6.40 (10 või enama liikmega grupp). Teatripileteid koos soodustustega on võimalik osta NUKU teatri kassast ja enne etendust sõjamuuseumis kohapeal. NUKU teatri kassa infotelefon  6679 555, e-post kassa@nuku.ee.

NB! Sõjamuuseumi kassast NUKU etenduse pileteid osta ei saa.
Otsi