
Andmekogud
Sõjamuuseumi halduses on mitu andmekogu, mis on uurijatele kasutamiseks avatud.
Sõjahauad
Sõjahaudade nimekirja on kantud Eestis arvele võetud sõjahauad. Nimekiri sisaldab peamiselt Eesti kalmistutel säilinud Vabadussõjas võidelnute haudu ja II maailmasõjas langenute haudu, mis on nimekirja kantud ühishaudadena. Nimekirja koostamine jätkub, kuna suur osa sõjahaudu on veel leidmata, tuvastamata ja nimekirja kandmata.
Sõjahaudade registerMonumendid
Aastatel 1944-1991 Eestisse püstitatud sõjamonumentide ja- haudade andmebaas, mis valmis 2022. aastal Riigikantselei juures tegutsenud Nõukogude okupatsioonivõimu mälestusmärkide kaardistamise töörühma töö tulemusena.
SõjamonumendidEesti ohvitserid 1918-1940
Maa- ja mereväe tegevohvitserid, lendurid ja lendurvaatlejad, Kaitseliidu ohvitserid, pärast ajateenistust ja sõjakooli lõpetamist ohvitseridena reservi arvatud mehed, sõjaväeametnikud, reservohvitseridega samadel alustel sõjaväe arvel olnud arstid, loomaarstid ja apteekrid - kokku üle 11 000 kirje.
OhvitseridEesti sõjanduse bibliograafia
Eesti kaitseväe, Kaitseliidu ja tema eriorganisatsioonide, Kaitseministeeriumi ning riigikaitse kohta ilmunud ajalehe-, ajakirja- ja kogumikuartiklid alates 2013. aastast. Andmebaasi täiendatakse Kaitseväe peastaabi ja Balti Kaitsekolledži raamatukogu poolt iga päev
ISESaksa sõjaväekalmistud
Eestis on maetud umbes 35 000 Teises maailmasõjas langenud Saksa relvajõudude sõdurit ja ohvitseri. Tabelisse on neid kantud tuhatkond.
Tabel