Uudised

NUKU teater tuleb sõjamuuseumisse! 16.12

Eesti sõjamuuseum ja NUKU kutsuvad teatrisse!

Jaanuaris ja veebruaris ootame kõiki lapsi vanuses 5-12  vaatama NUKU teatri meeleolukat etendust „Muinasjutud paberil. Vankumatu tinasõdur. Keisri uued rõivad“.

Etendused toimuvad sõjamuuseumis vaid viiel korral: 14. ja 15. jaanuaril ning 05., 12. ja 19. veebruaril.
"Muinasjutud paberil" on lummav ja lõbus lavastus, kus laval on keiser ja tinasõdur, kaks nukunäitlejat ning palju valget paberit, millele tekib justkui võluväel ja eimillestki kaks muinasjutumaailma. See on lugu, mida naudivad nii väikesed kui suured. Rohkem infot etenduse kohta vaata siit.

Etenduse külalistele on Eesti sõjamuuseumi külastamine tasuta. Gruppidel on soovi korral võimalik tellida enne või pärast etendust muuseumi ekspositsiooni tutvustav giidiga ekskursioon. Selleks võtke ühendust telefonil 6217 410 või e-posti aadressil info@esm.ee. Ekskursioonigruppide arv on piiratud! 

Teatripileti hind on 8 eurot, iga 10 lapse kohta on 1 õpetajapilet tasuta. Lasteaedadele kehtib grupisoodustus hinnaga 6.40 (10 või enama liikmega grupp). Teatripileteid koos soodustustega on võimalik osta NUKU teatri kassast ja enne etendust sõjamuuseumis kohapeal. NUKU teatri kassa infotelefon  6679 555, e-post kassa@nuku.ee.

NB! Sõjamuuseumi kassast NUKU etenduse pileteid osta ei saa. 

Otsi