Loometöö tingimused
Ootame mitmekesiseid, informatiivseid ja põhjalikke orienteerumiskaarte. Võistlustöö peab kujutama Eesti sõja- ja riigikaitseajalooga seotud olulisi punkte (nt. mälestusmärgid jt. olulised sõja ja riigikaitsega seotud punktid). Punkte võib kaardistada nii paberile joonistades kui ka digitaalselt (nt. luua äpp, veebileht, vms). Julgustame osalejaid minema sõjamuusemitesse ja tegema koostööd asjatundjate/õpetajatega! Ootame töid kõikidelt Eestis elavatelt inimestelt, sõltumata vanusest, haridusest, rahvusest vms kriteeriumitest.
Tehtud tööd palume saata aadressile info@eata.ee hiljemalt 23. aprilliks. Kui valminud töö on paberkandjal, siis palume esmalt pildistada tehtud töö ning saata foto ülalmainitud meiliaadressile. Saadetud piltide põhjal valitakse välja finaali pääsevad tööd ning seejärel palutakse autoril saata ka töö originaal. Palume töö juurde märkida autori nimi, vanus, linn ja kontakt (e-mail, telefoni nr) ning 4-5 lauseline kirjeldus töö kohta. Võitjad kuulutame välja aprilli lõpus.
Konkursi žüriisse kuuluvad Eesti NATO Ühingu tegevbüroo ja nõukogu liikmed, Haridus- ja Teadusministeeriumi esindaja, Eesti Kaitseväe esindaja, riigikaitseõpetaja ja Eesti Sõjamuuseumi esindaja. Laekunud tööd jagatakse erinevatesse kategooriatesse, kus iga kategooria kolme parema töö autorid saavad auhinnaks külatuse Eesti Sõjamuuseumisse, raamatuid ning meeneid Eesti NATO Ühingult.
Sõjamuuseumite info: https://esap.ee/pealeht/
Kokkuvõte Eesti riigikaitse sündmustest 100 aasta jooksul SIIN
Lisainfo: Erika Värimäe info@eata.ee