Eesti Sõjamuuseum

Uudised

Täna, 8. augustil avati Eesti sõjamuuseumis näitus Vene-Georgia sõjast "Georgia 2008". Näitusega meenutatakse kümme aastat tagasi, 
Eesti NATO Ühing koostöös Haridus- ja Teadusministeeriumi, Kaitseministeeriumi ja Eesti sõjamuuseumiga kuulutas 2018. aasta kevadel välja loomekonkursi “Tunne riigikaitse ajalugu”. Et pakkuda neile, kes kevadel ei jõudnud konkursil osaleda, võimalust konkursist osa võtta, avati konkursi II osa, mille lõpptähtaeg on 30. september.

Loomekonkurss ootab oma kodukohaga seotud mitmekesise orienteerumiskaardi valmimist. Konkursi eesmärgiks on panna inimesi mõtlema Eesti sõjaajaloo ja riigikaitsega seotud teemadele ning tutvustada kohalikke sõja- ja riigikaitse ajalooga seotud objekte ja mälestusmärke.
Eesti sõjamuuseumis on avatud uus näitus Eesti kaitseväe rahvusvahelisest operatsioonidest  Afganistanis, Iraagis ja Liibanonis. Näitusel on eksponeeritud esemed, mis on annetatud või deponeeritud Eesti sõjamuuseumi kogusse Eesti kaitseväelaste ja kaitseväe demineerimiskeskuse poolt. Näitus on avatud kuni 5. augustini.
Uudiste arhiiv
Eesti Sõjamuuseum - kindral Laidoneri muuseum  Mõisa tee 1, 74001 Viimsi, Harju maakond
Telefon: +372 621 7410 / 621 7418  E-post: info(at)esm.ee
Avatud K-P 11-18, sõjatehnika angaar (Vehema tee 1a) maist oktoobrini R-P 11-18
Otsi